Konferencia

MARATÓN VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2025

29. - 30. apríl 2025

Grand hotel Permon **** , Podbanské

Chcem sa zaregistrovať

Pokračovať nižšie

MARATÓN VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2025

V roku 2025 sme pre Vás pripravili V. ročník obľúbenej konferencie. Aj tentokrát sa môžete tešiť na skvelý program v podaní našich lektorov.

Na konferencii v Podbanskom sa snúbi naoko nezlučiteľné – vzdelávanie, čarokrásna príroda a relax. Naši špičkoví odborníci svojimi vedomosťami, výberom tém, v neposlednom rade inovatívnym, moderným prístupom k vzdelávaniu vás presvedčia o tom, že v príjemnom prostredí sa dá vedomosti absorbovať ľahšie.

Pridanou hodnotou je, že diskutovať o problémoch, ktoré vás trápia viete počas celého dňa aj s ostatnými účastníkmi.

Hostia

Hosť

Mgr. Michal Garaj

Hlavné mesto SR Bratislava

Pôsobil na rôznych pozíciách na Úrade pre verejné obstarávanie, v súčasnosti vedie oddelenie verejného obstarávania v Hlavnom meste SR Bratislave a od roku 2022 pôsobí aj v konzultantskej spoločnosti Trivo s. r. o. Študoval právo na Trnavskej univerzite, manažment verejného obstarávania v Ríme a absolvoval aj Public Procurement Excellence program vo Viedni. S kolegami sa snaží aplikovať tú najlepšiu zahraničnú prax aj u nás, a to nielen v súlade so slovenskými predpismi, ale aj rýchlo a rozumne. Na verejných nákupoch ho baví viac ich ekonomická ako právna stránka.

Moderátor

Ing. Miroslava Packová, PhD.

eranet

Špecializuje sa na komplexnú analýzu vnútropodnikových procesov a implementáciu elektronických riešení. Svoje skúsenosti nadobudla aj v oblasti firemného nákupu, z ktorého sa snaží preberať viaceré inšpiratívne prístupy a aplikovať ich v podmienkach verejného obstarávania. Realizuje verejné obstarávania najmä so špecializáciou na zdravotnícke prístroje a zariadenia ako aj IT zákazky. Do verejných obstarávaní sa snaží vniesť zdravý rozum a agilný prístup.

Hosť

Mgr. Branislav Hudec

Úrad pre verejné obstarávanie

Pôsobí na ÚVO ako generálny riaditeľ sekcie metodiky a vzdelávania. Disponuje 18 ročnými skúsenosťami v oblasti verejného obstarávania, vrátane skúseností na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, kde pôsobil ako riaditeľ odboru verejného obstarávania. Pôsobil aj na Ministerstve financií SR (kontrola eurofondových zákaziek) a v súkromnom sektore (príprava ponúk a uplatňovanie revíznych postupov za uchádzača). Je autorom príručiek pre prijímateľov k procesu a kontrole verejného obstarávania financovaného z fondov EÚ. Študoval právo na Právnickej fakulte UK. Popri aplikačnej praxi sa venuje aj lektorskej činnosti a publikačnej činnosti.

Hosť

Mgr. Ivan Pudiš

Hlavné mesto SR Bratislava

Študoval na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Oblasti verejného obstarávania sa venuje 9 rokov, počas ktorých získal bohaté skúsenosti nielen pri riešení námietok a kontrole zákaziek ale hlavne pri realizáciách mnohých verejných nákupov. Štyri roky pracoval na Úrade pre verejné obstarávania, odbore dohľadu. V súčasnosti pracuje pre Hlavné mesto SR Bratislava, je členom Rady Úradu pre verejné obstarávanie, členom Osobitnej komisie Úradu pre verejné obstarávanie a od roku 2022 pôsobí aj v konzultantskej spoločnosti Trivo s. r. o. Verejné obstarávanie podľa neho netreba vnímať ako prekážku, ale ako možnosť nakupovať za verejné zdroje rozumne, efektívne a s pridanou hodnotou.

Cenník

Vyberte si typ vstupného podľa Vašich preferencií. Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

Zľava | 20%
Osobná účasť

320,00 256,00

  • vstup na konferenciu - Grand hotel Permon ****
  • tlačené vzdelávacie materiály
  • odpovede na Vaše otázky
  • bohaté občerstvenie, obedy, slávnostná večera a taška plná prekvapení ;-)

Buďte súčasťou jarného top podujatia v oblasti verejného obstarávania v SR.

Mám záujem

Informácie o ubytovaní

Informácie o ubytovaní budú doplnené.


Generálny partner

Partneri

innovis
TRIVO

Registrácia

Nahrávam

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Správa

Organizátor

innovis, s.r.o.
Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice

IČO: 47894458
IČ DPH: SK2024139656

Zápis v OR OS Košice I, oddiel: Sro, vložka č. 36278/V

Grand hotel Permon ****

Pribylina 1486, Podbanské

V rezorte Podbanské nájdete jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku - známy Grand hotel Permon**** s jedným z najväčších a najvyhľadávanejších hotelových wellness komplexov na Slovensku - Permon´s Paradise.

Webstránka hotela